منتظر قائم

منتظر قائم
مردی منتظری ازشهری که به نام اومتبرک شده است
یعنی *قائم شهر*

۱۴ مطلب در فروردين ۱۳۹۲ ثبت شده است

۱ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۳۰ فروردين ۹۲ ، ۱۷:۳۹
محسن غفوری

سلام هموطن (حتما بخونید)

VBIran Pro


۱ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۹ فروردين ۹۲ ، ۱۲:۵۴
محسن غفوری

بیانات مقام معظم رهبری درمورد جنگ نرم

۲ نظر موافقین ۲ مخالفین ۰ ۲۸ فروردين ۹۲ ، ۱۹:۲۷
محسن غفوری
۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۷ فروردين ۹۲ ، ۱۷:۴۸
محسن غفوری

مسئولان هوشیار باشند؛

بر اساس این گزارش، در ساخت اعضای بدن این انسان مصنوعی از ماده سیلیکون که قابلیت ارتجاعی دارد استفاده شده و از نظر لطافت به پوست طبیعی انسان نزدیک است.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۵ فروردين ۹۲ ، ۱۷:۳۵
محسن غفوری

فقط خانم ها ببینند - تک عکسنمایی از پای یک خانوم در یک کفش پاشنه بلند است. این تصویر توسط دانشمندان داخل کشور در اواخر آذر ماه گرفته شده است تا ضرر کفش پاشنه بلند بیشتر خودش را نمایان کند. به حالت استخوان ها در پنجه پا و همچنین ساق پا دقت کنید

۱ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۳ فروردين ۹۲ ، ۱۳:۱۰
محسن غفوری

داستان کوتاه زندگی عجیب آبدارچی مایکروسافت

داستان کوتاه زندگی عجیب آبدارچی مایکروسافت
 
مرد بیکاری برای سِمَتِ آبدارچی در مایکروسافت تقاضا داد. رئیس هیئت مدیره با او مصاحبه کرد و تمیز کردن زمینش رو - به عنوان نمونه کار- دید و گفت: «شما استخدام شدین، آدرس ایمیلتون رو بدین تا فرم‌های مربوطه رو واسه‌تون بفرستم تا پر کنین و همینطور تاریخی که باید کار رو شروع کنین...

مرد جواب داد: «اما من کامپیوتر ندارم، ایمیل هم ندارم!»

رئیس هیئت مدیره گفت: «متأسفم. اگه ایمیل ندارین، یعنی شما وجود خارجی ندارین. و کسی که وجود خارجی نداره، شغل هم نمیتونه داشته باشه.» مرد در کمال نومیدی اونجا رو ترک کرد. نمیدونست با تنها ۱۰ دلاری که در جیبش داشت چه کار کنه. تصمیم گرفت به سوپرمارکتی بره و یک صندوق ۱۰ کیلویی گوجه فرنگی بخره. یعد خونه به خونه گشت و گوجه فرنگی‌ها رو فروخت. در کمتر از دو ساعت، توانست سرمایه‌اش رو دو برابر کنه. این عمل رو سه بار تکرار کرد و با ۶۰ دلار به خونه برگشت. مرد فهمید میتونه به این طریق زندگیش رو بگذرونه و شروع کرد به این که هر روز زودتر بره و دیرتر برگرده خونه. در نتیجه پولش هر روز دو یا سه برابر میشد. به زودی یه گاری خرید، بعد یه کامیون و به زودی ناوگان خودش رو در خط ترانزیت (پخش محصولات) داشت...

پنج سال بعد، مرد دیگه یکی از بزرگترین خرده فروشان امریکا شد. شروع کرد تا برای آینده خانواده‌اش برنامه‌ریزی کنه و تصمیم گرفت بیمه عمر بگیره. به یه نمایندگی بیمه زنگ زد و سرویسی رو انتخاب کرد. وقتی صحبتشون به نتیجه رسید، نماینده بیمه از آدرس ایمیل مرد پرسید. مرد جواب داد: «من ایمیل ندارم.»

نماینده بیمه با کنجکاوی پرسید: «شما ایمیل ندارین، ولی با این حال تونستین یک امپراطوری در شغل خودتون به وجود بیارین.. میتونین فکر کنین به کجاها میرسیدین اگه یه ایمیل هم داشتین؟» مرد برای مدتی فکر کرد و گفت:

آره! احتمالاً میشدم یه آبدارچی در شرکت مایکروسافت...

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۳ فروردين ۹۲ ، ۱۲:۵۲
محسن غفوری
فرمانده کل سپاه پاسداران:

سرمایه‌گذاری سنگین صهیونیسم بین‌الملل به منظور انحراف افکار عمومی


انشاءالله سال ۹۲ سال نتیجه گرفتن مردم از مقاومت، ایستادگی و حرکت جهادی و سال دست‌یابی به "آسانی" و "یسر" خواهد بود.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۳ فروردين ۹۲ ، ۱۲:۳۱
محسن غفوری

دریافت
عنوان: کلیپ تکانده جنگ شروع شده است
حجم: 2.11 مگابایت

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۱ فروردين ۹۲ ، ۱۹:۳۹
محسن غفوری

13فروردین: عید پوریم؛ جشن ایرانی کشی یهودیان

به گزارش وبلاگستان بولتن نیوز؛ نویسنده وبلاگ عمّار ایرانی نوشت:پس از استقرار یهودیان در ایران توسط کورش، یهودیان جهت کسب قدرت به تدریج در لایه های حکومتی هخامنشیان نفوذ کردند. در زمان خشایار شاه، یهودیان با فریب و نیرنگ، یک دختر یهودی به نام « اِستِر » را وارد حرم سرای شاه ایران می کنند.

در یکی از مراسم های شاهانه، خشایار شاه از همسر خود؛ ملکه وشتی درخواست می کند که خود را بر حاضران عرضه کند. ملکه وشتی که بانوی عفیفی بود، از این کار اجتناب می کند. استر از این موقعیت استفاده می کند و خواسته ی شاه را انجام می دهد. استر با پیروی اش از خشایار شاه فاسد، خود را محبوب و نافذ می کند.

پس از مدتی استر با حیله ی، خاصی وزیر أعظم را برکنار و اعدام می کند. به دنبال آن، استر عموی یهودی خود را وزیر أعظم قرار می دهد.

پس از پنجاه سال از حضور یهودیان در ایران، زمانی که امپراطوری عظیم هخامنشی بیشترین وسعت و قدرت را داشت، بدست یهودیان می افتد. در داخل حرم سرا، استر یهودی و در دربار نیز وزیر أعظم یهودی به خشایار شاه می گفتند چه کند و چه نکند.

به خواسته ی یهودیان، شب 13 فروردین حکم قتل ایرانیان توسط خشایار شاه صادر می شود. عده ای از ایرانیان متوجه حکم صادر شده می شوند و به کوه ها می گریزند.

روز 13 فروردین، 77 هزار ایرانی توسط یهودیان قتل عام می شوند. 15 قوم ایرانی در این روز از بین می رود.

هرساله یهودیان این روز را با عنوان عید پوریم بخاطر کشتن ایرانیان جشن می گیرند. مشخص نیست درحالی که یهودیان هرساله باشکوه تر از گذشته عید پوریم را با عنوان تحقیرآمیز ایرانی کشی برگزار می کنند، چرا عده ای که خود را ملی گرا می دانند، دایه ی مهربان تر از مادر برای یهودیان شده اند و این رویداد را تکذیب می کنند تا یهودیان را از این جنایت تبرئه کنند. این درحالی است که این واقعه به صراحت در کتاب استر (کتاب یهودیان) آمده است.

http://upload.tehran98.com/img1/n0my4b87dhgpydbnul.jpg
http://upload.tehran98.com/img1/fgh3if5u1cw8dz4qnf2c.jpg

تصاویری ازجشن پوریم یهودیان

منبع : http://www.bultannews.com

۰ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰ ۱۵ فروردين ۹۲ ، ۱۲:۴۵
محسن غفوری