منتظر قائم

منتظر قائم
مردی منتظری ازشهری که به نام اومتبرک شده است
یعنی *قائم شهر*

بزرگترین"مرکز همجنس‌گرایان" دنیا/ تصاویر

زن ها در سرزمین های اشغالی به ابزاری پرسود برای تجارت و صنعت گردشگری رژیم صهیونیستی تبدیل شده اند به همین واسطه شهرک صهیونیستی "تل آویو"، این روزها به دلیل اشاعه فساد و فحشا در این منطقه به "مرکز همجنس گرایان جهان" تبدیل شده  است.

 

 بزرگترین

تل آویو به جایی معروف است که خواب در آن معنی نداشته و تمام ساعات روز بیدار است.

اما چه ویژگی هایی تل آویو را متمایز می سازد؟

در زیر به برخی از ویژگی های شاخص تل آویو اشاره شده است که به طور مفصل به آن ها پرداخته خواهد شد: 

* تل آویو مرکز همجنس گرایان دنیا معرفی شده است.

 

 بزرگترین

* بیشترین خانه های فساد دنیا در تل آویو قرار دارند.

* تل آویو با مرکز قمار دنیا یعنی "لاو وگاس" مقایسه می شود.

 

 بزرگترین

* ماهی یک میلیون نفر به خانه های فساد در این شهرک صهیونیستی نشین می روند.

* تل آویو یکی از 4 مکان اول دنیا از لحاظ تعداد روسپی است. 

 

* سالانه 3 تا 5 هزار روسپی به سرزمین های اشغالی قاچاق می شوند.

* اسراییل سومین رژیم جهان از لحاظ قاچاق انسان است.

 بزرگترین

 

مرکز فساد دنیا کجاست؟

به گزارش بی بی سی، روسپی گری در سرزمین های اشغالی امری "قانونی" است. گرچه گفته می شود خانه های فساد در این رژیم غیر قانونی هستند اما حدود 280 خانه فساد در تل آویو مشغول به فعالیت هستند که همین امر اسراییل را به یکی از 10 مکان دارنده بیشترین تعداد خانه فساد تبدیل کرده است.

 بزرگترین

 

 بزرگترین

روزنامه انگلیسیthe Sun"" انگلیس نیز در سال 2010 تل آویو را با 250 خانه فساد مرکز فساد دنیا نامید، البته این میزان اکنون به 280 رسیده است.

 بزرگترین
چرا تل آویو به مرکز تجمع همجنس گرایان دنیا تبدیل شده است؟ 

 

 بزرگترین
 
به گزارش دیلی بیست، تل آویو را می توان با "لاس وگاس" در آمریکا مقایسه کرد. شهری پر از کلوپ های شبانه مخصوص همجنس گرایان، قمارخانه های فراوان، ساحل ها و هتل های مخصوص همجنس گرایان.

 

 بزرگترین

مقامات رژیم صهیونیستی از جاذبه های همچنس گرایی در تل آویو سود فراوانی کسب کرده  و صنعت گردش گری این رژیم را به طور قابل ملاحظه ای گسترش داده اند. در سال گذشته حدود 50 هزار مسافر همجنس گرا به تل آویو سفر کرده اند.

گزارشی که موسسه توریست همجنس گرایان اروپا منتشر کرده است نشان می دهد، همجنس گرایان اروپایی سالانه 0.25 میلیارد دلار در تل آویو خرج می کنند. در سال 2011، یک نظرسنجی توسط شرکت های هوایی آمریکایی انجام شد که در نتیجه آن تل آویو به عنوان مرکز همجنس گرایان دنیا معرفی شد. 

 بزرگترین 

 

 

یکی از دلایلی که تل آویو را به "خانه همجنس گرایان" دنیا تبدیل کرده است، پذیرش عمومی صهیونیست ها به این مسئله است. صهیونیست ها که به هیچ نوع اخلاقیاتی پایبند نیستند، و به ارزش های خانوادگی ارج نمی گذارند با این مسئله نیز مشکلی ندارند.

 

 بزرگترین

اما بی بند و باری ها در تل آویو که اخیرا بسیار افزایش یافته و طبق گزارشات می توان همه جا شاهد آن بود،  باعث افزایش نرخ بیماری هایی مانند ایدز شده است. به گزارش سازمان AIDS رژیم صهیونیستی، نمونه های مبتلا به ایدز از سال 2007 تاکنون 30 درصد افزایش یافته است. 

 

 بزرگترین

 

تبلیغات گسترده جنسی در راستای جذب گردشگر

 

 بزرگترین
به گزارش یدیعوت آحارانوت؛ کارت ها و مجلاتی که در سرزمین های اشغالی خدمات جنسی ارائه می دهند بسیار هستند و همه جا می توان این کارت ها را پیدا کرد، در پیاده روها در پارک ها و حتی زیر برف کن خودروها.

 

 بزرگترین
شخصی به نام Bernheimer، در این رابطه  می گوید: تل آویو تبدیل به یک مرکز فساد بزرگ شده است. افراد تنها به خاطر ایجاد روابط جنسی و فساد و مصرف مواد مخدر به این شهر سفر می کنند.

 

 بزرگترین

 

 

 

 

دلیل شهرت محله" ایستگاه اتوبوس قدیمی تل آویو" چیست؟

پایگاه تحلیلی vilmantas-dambrauskas، محله" ایستگاه قدیمی اتوبوس تل آویو" ""Old Tel Aviv Central Bus Station، یکی از کثیف ترین و فاسدترین مناطق تل آویو است. این منطقه به نام های "چراغ قرمز تل آویو" و "ایستگاه آخر معتادان" معروف است. ایستگاه اتوبوس قدیمی در سال های 1941 تا 1993 ایستگاه اصلی اتوبوس در تل آویو و یک مرکز تجاری بزرگ بود.

 

 بزرگترین
 
تخمین زده می شود که حدود 70 درصد از روسپی های که در تل آویو کار می کنند از کشورهای اتحادیه جماهیر شوروری سابق به این منطقه قاچاق شده  باشند.

 

 بزرگترین
 
در این منطقه بسیاری از مهاجران غیرقانونی و کارگران کشورهای خارجی مستقر هستند. به علاوه، یکی از دلایل شهرت این منطقه، وجود تعداد زیادی از خانه های فساد است.

 

 بزرگترین

 

در فیلم زیر، مناطقی از شهر تل آویو نشان داده می شود که فساد و روسپی گری در آنجا فراوان است. تل آویو به علاوه اینکه یکی از فاسدترین مکان های دنیا است، از کثیف ترین ها هم به شمار می رود. 

 

 

به گزارش هاآرتص، بسیاری از روسپی هایی که در این منطقه کار می کنند بی خانه و مکان بوده و در خیابان ها می خوابند.

یکی از زنان روسپی در مصاحبه با این روزنامه صهیونیستی گفته است: این یک راز سرباز است. همه می دانند. ساعت کاری ما 10 صبح شروع می شود، اما اگر ساعت 9 صبح درها را باز کنیم، مشتری ها باز هم پیدا می شوند، اگر 8 هم باز کنیم باز مشتری داریم. وقتی که من صبح به اینجا می رسم صفی طولانی از مردها منتظر هستند تا کار شروع شود. 

 

 بزرگترین
به گزارش rense، در حال حاضر بیست هزار روسپی در تل آویو به فعالیت می پردازند. این زن ها و گاهی اوقات پسران نوجوان در آپارتمان های کثیف و تنگ، در کلوپ های شبانه نگهداری می شوند و گاهی اوقات تا 25 مرد در روز مشتری دارند.

 

 بزرگترین

 

 

به گزارش هاآرتص، طبق نظر سنجی های صورت گرفته در سال 2011 مشخص شد، حدود 83 درصد از زن های تل آویو حداقل یک بار در طول عمر خود مورد آزاد جنسی قرار می گیرند

 

ماهی یک میلیون صهیونیست به خانه های فساد می روند 

 

به گزارش سازمان مبارزه با قاچاق انسان، تعداد صهیونیست هایی که به خانه های فساد می روند ماهانه به یک میلیون نفر می رسد. میزان تقاضای فساد آنقدر در سرزمین های اشغالی بویژه تل آویو افزایش یافته است که قاچاقچیان رو به دخترها و زنان صهیونیست آورده اند تا بتوانند خانه های فساد را پر کنند. 

 

 

 بزرگترین

 

استفاده از دخترهای 14 ساله به عنوان روسپی

 

وب سایت یدیعوت آحارانوت در ماه گذشته خبری مبنی بر کشف یک زنجیره قاچاق نوجوانان در تل آویو منتشر کرد. طبق این گزارش سن دخترهای کشف شده بین 14 تا 16 سال بوده است.گروهی از مردها که سن آن ها از 20 تا 60 ساله بوده در طی سال های زیادی گروهی از دختران نوجوان را قاچاق کرده و آن ها را اجاره می دادند.

یک مامور پلیس در این رابطه گفته است: تعداد این دخترها یک یا دو نفر نیست بلکه تعداد بسیار زیادی از این دخترها وجود دارند که این موضوع را غیر قابل باور کرده اند.

 

 بزرگترین

یدیعوت آحارانوت در گزارش دیگری با عنوان "تجارت پررونق جنسی" اسراییل اذعان می کند قاچاق انسان در اسراییل بیش از ده ها میلیون دلار سود برای این رژیم به همراه دارد. بنابر این گزارش، سالانه هزاران زن به سرزمین های اشغالی قاچاق شده و در صنعت روسپی گری رژیم صهیونیستی مورد استفاده قرار می گیرند. 

 

 بزرگترین

 

 

گاوچرانان نیمه شب تل آویو/ قاچاق فزاینده انسان به سرزمین های اشغالی

 

به گزارش یدیعوت آحارانوت، تجارت قاچاق انسان به یکی از پرسودترین کارها در اسراییل و بویژه در توریستی ترین مناطق سرزمین های اشغالی یعنی تل  آویو تبدیل شده است. سالانه بیش از 3000 هزار زن اروپای شرقی به سرزمین های اشغالی قاچاق می شوند.

 بزرگترین

براساس تحقیقاتی که سال 2005 انجام شد، سالانه هزاران زن به اسراییل قاچاق شده و در خانه های فساد به فروش می رسند.

 بزرگترین

به گزارش وب سایت تحلیلیhavoscope، تجارت فساد جنسی در سرزمین های اشغالی سالانه 2 میلیارد دلار سود دارد.

 

 گلوبال ریسرچ، در گزارشی در سال 2012 اذعان کرد بیش از 10 هزار روسپی در اسراییل حضور دارند که بسیاری از آن ها در 280 خانه فساد تل آویو کار می کنند. این زن ها با وعده کار و شرایط اجتماعی بهتر به بردگی در آمده و در مزایده هایی که در کلوپ های شبانه انجام شده فروخته می شوند.

بنا بر ابن گزارش، بسیاری از زن هایی که مورد تجاوز قرار می گیرند حاضر نیستند علیه قاچاقچیان شهادت بدهند، چرا که در صورت شناسایی، پلیس این زن ها را به عنوان مهاجر غیر قانونی شناخته و آن ها را دستگیر می کند، و این در حالی است که قاچاقچیان صهیونیست تحت تعقیب قرار نگرفته و آزاد می شوند.
موافقین ۰ مخالفین ۰ ۹۱/۱۲/۰۷
محسن غفوری

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">